KONST / Litografier / Litografier 8224133
nr 822 4133
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Litografier, 2 st, Evy Låås (1923-1999), signerade, bladets mått: 55x70
Kondition: lösa blad
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 april 2013
kl 18:38:09
100 kr
500 kr
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås